Záběry ze hry, na které spolupracuje George R. R. Martin, budou promítány na Gamescomu. Veřejnost je ale neuvidí

Gamescom se blíží, pomalu tak začínají prosakovat první informace ohledně titulů, které v Kolíně nad Rýnem nebudou chybět. A novinka od From Software bude taktéž mezi vystavovanými hrami, veřejnost ji ale neuvidí...

Elden Ring

Elden Ring FOTO: YouTube

O spolupráci mezi From Software a autorem řady populárních knih George R. R. Martinem se spekulovalo už dlouho a na E3 se všechny tyto domněnky potvrdily. Půjde o temné fantasy RPG, které už podle traileru sálalo duchem jejich nejznámější série – Dark Souls. Dá se tedy očekávat, že půjde o další obtížný kousek, jenž bude stát život nejeden ovladač či klávesnici.

Od zveřejnění prvního traileru však uplynuly téměř dva měsíce. Gamescom už pomalu klepe na dveře, a tak fanoušci očekávali, že bychom se o této hře mohli dozvědět něco nového právě v Kolíně nad Rýnem. Na listu vystavovaných her od Bandai Namco se Elden Ring neobjevil, podle ruského serveru Igromania by se tam ale i přesto měl ukázat.

Tady je ale kámen úrazu – uvidí ho jen vybraní pozorovatelé za zavřenými dveřmi. Otázkou tak zůstává, jestli půjde o plnohodnotné záběry z hraní, nebo jen další trailer. Datum vydání, které je naplánováno už na příští rok, poukazuje nejspíše na první možnost, ani ta druhá se ovšem nedá vyloučit.

Pokud ale From Software do Německa opravdu zamíří, na internetu se dříve nebo později někdo prořekne. A to bude chvíle, kdy nastoupíme na scénu my, abychom vás o tom mohli co nejdříve informovat. Mějte tedy oči a uši na stopkách, ať vám nic neunikne!

Trailer k Elden Ring (2:20) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Záběry ze hry, na které spolupracuje George R. R. Martin, budou promítány na Gamescomu. Veřejnost je ale neuvidí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.