Diablo: RoS slaví. Blíží se nová sezona i bonusové zkušenosti

Datadisk Reaper of Souls ke třetímu dílu Diabla slaví výročí a vývojáři nám tento den patřičně připomenou. Na co se můžeme těšit?

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls FOTO: Blizzard Entertainment

25. března je tomu přesně rok, co Blizzard vydal na PC datadisk Reaper of Souls, a proto si pro své fanoušky připravil velmi příjemný dárek. Každý, kdo si tento týden hru zahraje, bude získávat navíc 100% ke zkušenostem a goldům.

Připomínáme, že stejně jako vždy se bonus násobí s již existujícími bonusy z předmětů, Shrine, Pool of Reflection a Paragon levelů. 

Speciálního buffu můžete využívat celý týden, přesně od 23. března 00:00 hodin středoevropského zimního času do 30. března 23:59 středoevropského letního času.

Nová sezóna na obzoru

Zároveň byl oznámen konec druhé sezóny a začátek nové. Mezi nimi bude krátká pauza, ve které by se mohl objevit nový patch. Co se týče konkrétních dat pro Evropu, druhá sezóna skončí v neděli 5. dubna ve 21:00 středoevropského letního času. Začátek třetí sezóny je naplánován na pátek 10. dubna v 18:00 středoevropského letního času.

Témata: Diablo III
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Diablo: RoS slaví. Blíží se nová sezona i bonusové zkušenosti

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.