Diablo: RoS slaví. Blíží se nová sezona i bonusové zkušenosti

Datadisk Reaper of Souls ke třetímu dílu Diabla slaví výročí a vývojáři nám tento den patřičně připomenou. Na co se můžeme těšit?

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls FOTO: Blizzard Entertainment

25. března je tomu přesně rok, co Blizzard vydal na PC datadisk Reaper of Souls, a proto si pro své fanoušky připravil velmi příjemný dárek. Každý, kdo si tento týden hru zahraje, bude získávat navíc 100% ke zkušenostem a goldům.

Připomínáme, že stejně jako vždy se bonus násobí s již existujícími bonusy z předmětů, Shrine, Pool of Reflection a Paragon levelů. 

Speciálního buffu můžete využívat celý týden, přesně od 23. března 00:00 hodin středoevropského zimního času do 30. března 23:59 středoevropského letního času.

Nová sezóna na obzoru

Zároveň byl oznámen konec druhé sezóny a začátek nové. Mezi nimi bude krátká pauza, ve které by se mohl objevit nový patch. Co se týče konkrétních dat pro Evropu, druhá sezóna skončí v neděli 5. dubna ve 21:00 středoevropského letního času. Začátek třetí sezóny je naplánován na pátek 10. dubna v 18:00 středoevropského letního času.

Témata: Diablo III
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Diablo: RoS slaví. Blíží se nová sezona i bonusové zkušenosti

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.