DISKUZE K ČLÁNKU Ledy prolomeny! Mount & Blade 2: Bannerlord se ukazuje v nových záběrech z hraní

Od oznámení Mount & Blade II: Bannerlord uteklo už tolik času, že se nám to nechce ani počítat. Dlouhý, předlouhý vývoj už se ale nejspíše blíží ke konci. TaleWorlds Entertainment totiž po téměř roce oprášili svůj zašlý kanál na YouTube a nahráli na něj nové video, v němž můžeme vidět jeden z multiplayerových modů - Šarvátku.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.