Videa

21 minut z hraní Skirmish modu v M&B II: Bannerlord (21:18) | video: YouTube

Ledy prolomeny! Mount & Blade 2: Bannerlord se ukazuje v nových záběrech z hraní

02.08.2019 000 20:20 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Od oznámení Mount & Blade II: Bannerlord uteklo už tolik času, že se nám to nechce ani počítat. Dlouhý, předlouhý vývoj už se ale nejspíše blíží ke konci. TaleWorlds Entertainment totiž po téměř roce oprášili svůj zašlý kanál na YouTube a nahráli na něj nové video, v němž můžeme vidět jeden z multiplayerových modů - Šarvátku.

Oproti Captian modu, v němž budeme mít k dispozici jednotky ovládané počítačem, půjde o velkou změnu. V šarvátce totiž ovládáme pouze jednu postavu, s níž se pokusíme přežít v nelítostných bitvách pěti proti pěti.

Pokud budete mít cestu na Gamescom, budete si moct Bannerlord vyzkoušet na vlastní kůži. TaleWorlds Entertainment se tam po roce opět ukážou a pro šťastlivce, kteří budou trpěliví a vystojí si dlouhou frontu, si připravili ochutnávku právě v podobě Skirmish modu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Ledy prolomeny! Mount & Blade 2: Bannerlord se ukazuje v nových záběrech z hraní

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.