Cyberpunk 2077 doprovodí karetní hra. Její vydání je naplánováno na příští rok

To málo, co jsme se o hře dozvěděli, zatím zní slibně!

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Zaklínač už se svojí karetní hry dočkal. Nejprve v podobě zábavné minihry, následně ve fyzické podobě, kterou brzy na to následovala plná verze pro počítače a konzole. A o kartičky nebude nouze ani v Cyberpunk 2077. Zatím nevíme jistě, jestli tu bude přítomná minihra podobná té ze Zaklínače, fyzická podoba ale bude k dostání určitě.

Půjde o kousek nazvaný Afterlife, v němž budeme sázet na svoje žoldáky. Ty si nejprve vyzbrojíme, abychom je následně mohli poslat na mise, které získáme napříč celým Night City od rozličných zadavatelů. Zajímavým prvkem pak dozajista bude zlepšování schopností nájemných zabijáků, kteří následně budou moct předat část svých znalostí nováčkům, díky čemuž bude mít hráč k dispozici kvalitnější a proškolenější personál.

Moc informací jsme se tedy nedozvěděli, musíme však vzít v potaz, že vydání je ještě poměrně daleko, stejně tak jako vydání Cyberpunku 2077. U něj už ale máme potvrzené uvolnění dalších videí v podobě záběrů z hraní. Těch bychom se měli dočkat už během Gamescomu a také později v srpnu, kdy v USA začíná tradiční herní veletrh PAX West.

E3 trailer k Cyberpunk 2077 (4:14) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Cyberpunk 2077 doprovodí karetní hra. Její vydání je naplánováno na příští rok

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.