DISKUZE K ČLÁNKU Jak by vypadal Cyberpunk 2077, kdyby vyšel na PlayStation 1?

Cyberpunk 2077 je jednou z nejočekávanějších her posledních let. Dá se předpokládat, že nabídne skvělý příběh a hratelnost, ale také špičkovou grafiku, která vymáčkne z odcházejících konzolí poslední kapičky výkonu. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak by to vypadalo, kdyby tento kousek vyšel před dvaceti lety?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.