Videa

Cyberpunk 2077 na PS1 (14:24) | video: YouTube

Jak by vypadal Cyberpunk 2077, kdyby vyšel na PlayStation 1?

31.07.2019 000 21:01 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Cyberpunk 2077 je jednou z nejočekávanějších her posledních let. Dá se předpokládat, že nabídne skvělý příběh a hratelnost, ale také špičkovou grafiku, která vymáčkne z odcházejících konzolí poslední kapičky výkonu. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak by to vypadalo, kdyby tento kousek vyšel před dvaceti lety?

Pokud ne, můžete se podívat na zajímavé video od youtubera Bearly Regala. Ten předělal několik scén z uvolněného gameplaye do retro grafiky, snížil dohledovou vzdálenost a celé okolí rozmazal, aby dodal svému výtvoru ten správný říz. A nutno dodat, že to nevypadá vůbec zle!

Jaký je váš názor? Zahráli byste si Cyberpunk 2077, i kdyby vypadal takto? Napište nám to do diskuze pod tímto videem, nebo s námi svůj názor sdílejte na sociálních sítích. Všechny vaše komentáře si rádi přečteme.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak by vypadal Cyberpunk 2077, kdyby vyšel na PlayStation 1?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.