Unikl trailer pro Fortnite Season 10. Co nás čeká nového?

Desátou sezónu můžeme očekávat už nazítří, takže se dalo očekávat, že se v nejbližší době dočkáme i traileru. A ten také přišel, i když jen v podobě úniku.

Fortnite

Fortnite FOTO: Alpha Coders

Twitterovému účtu Fortnite Brazil se podařilo nedopatřením vypustit do světa trailer k desáté sezóně. A i když ho ze své zdi vzápětí smazali, zástupci FortTory - Fortnite Leaks & News jej dokázali zachytit. A ti samozřejmě neváhali a podělili se o něj s celým světem.

V krátkém videu tak můžeme vidět, kterak hrdina prolétá trhlinou, obklopen známými předměty z předchozích eventů. Krátce na to ale opět skončí na zemi, přesněji na mapě Dusty Depot ještě před tím, než ji zasáhne nechvalně známý meteor. Následuje logo, kterým celý trailer končí.

Otázkou tak zůstává, co nám tímto videem chtějí tvůrci naznačit. Jakmile dojde k oficiálnímu vydání, budeme vědět všechny potřebné informace. Do té doby nám nezůstává nic jiného než čekání a spekulování. Pokud máte vlastní teorii, o co by mohlo jít a čeho se dočkáme, napište nám to do diskuze pod článek, nebo na sociální sítě.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Unikl trailer pro Fortnite Season 10. Co nás čeká nového?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.