DISKUZE K ČLÁNKU Hitman 3 na obzoru. IO Interactive souběžně s ním vyvíjí i další titul

Fanoušci tichého plížení a rozvážného plánování v posledních letech prožívají žně. Před třemi roky se totiž na scénu vrátil legendární Hitman, na nějž po dalších dvou letech navázali vývojáři z Dánska přímým pokračováním. A i když to není ani rok od jeho vydání, začínají IO Interactive pomalu mluvit o dalším rozšiřování série. V nově vydaném dokumentu The Fall & Rise of Hitman se o tom zmínil kreativní ředitel společnosti a její spoluvlastník Hakan Abrak.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.