Videa

Dokument The Fall & Rise of Hitman (39:46) | video: YouTube

Hitman 3 na obzoru. IO Interactive souběžně s ním vyvíjí i další titul

29.07.2019 000 20:48 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Fanoušci tichého plížení a rozvážného plánování v posledních letech prožívají žně. Před třemi roky se totiž na scénu vrátil legendární Hitman, na nějž po dalších dvou letech navázali vývojáři z Dánska přímým pokračováním. A i když to není ani rok od jeho vydání, začínají IO Interactive pomalu mluvit o dalším rozšiřování série. V nově vydaném dokumentu The Fall & Rise of Hitman se o tom zmínil kreativní ředitel společnosti a její spoluvlastník Hakan Abrak.

Podle jeho slov toho má IO Interactive hodně před sebou. V tuto chvíli ještě probíhají práce na druhém Hitmanovi, který se minulý měsíc dočkal rozšíření, na horizontu už se ale pomalu přibližuje i vydání trojky, která je už údajně nějakou dobu ve vývoji. Zbytek kodaňského týmu potom pracuje na něčem "tajném" a zbrusu novém.

Otázkou tak zůstává, o co půjde. V potaz připadá další díl ze série Kane and Lynch. Ten by ostatně dával smysl, neboť dvojka s podtitulem Dog Days prodala více než jeden milion kopií, lehce nadprůměrným recenzím navzdory. Zda-li k tomu opravdu dojde, nebo se dočkáme něčeho úplně jiného, však ukáže až čas...

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Hitman 3 na obzoru. IO Interactive souběžně s ním vyvíjí i další titul

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.