DISKUZE K ČLÁNKU Pět fascinujících výtvorů v Besiege. Je libo vybuchující Eiffelovu věž nebo obří bombardér?

Besiege, simulátor stavění strojů před několika týdny okouzlil velkou část herního obecenstva. Komunita se následně svými výtvory postarala o zbytek a internet zaplavilo velké množství neuvěřitelných strojů. I když zájem o hru trošku opadl, komunita tvoří pořád úžasné výtvory, pojďte se podívat na pět, které se v redakci líbily nejvíce.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.