Dokonalá závodní hra? „Project CARS 3 bude revoluční,“ tvrdí CEO Slightly Mad Studios

Série Project CARS je na trhu poměrně krátkou dobu, už se ale chystá třetí pokračování, které by mělo být jedním slovem revoluční.

Project CARS 2

Project CARS 2 FOTO: Playstation.com

Už je to nějaký ten pátek od doby, kdy jsme naposledy slyšeli o chystaném titulu s názvem Project CARS 3. Titul byl oznámen už v prosinci minulého roku, moc informací jsme se o něm ale nedozvěděli. Víme jen, že půjde o duchovního nástupce legendárního Need For Speed Shift a nově také, že by mělo jít doslova o revoluci. Fanouškům to sdělil kreativní ředitel Slightly Mad Studios Ian Bell na svém Twitterovém účtu.

„Další Project CAR bude Revoluční. Obrovský dík patří celému týmu, který tento projekt dohnal k dokonalosti. Občas jsem po právu obviňován, že jsem až příliš pozitivní, optimistický, ale toto bude velká změna. Už teď je to epické a takové to také bude, jakmile začneme hru prodávat.“

Tato slova musí fanouškům série znít krásně, nejde ovšem o nic konkrétního jsme se z nich ale nedozvěděli. Nevíme ani, kdy fanoušci uvidí první upoutávku v podobě traileru, případně gameplaye. Dá se ovšem předpokládat, že bychom se jej mohli dočkat v průběhu Gamescomu, který se bude konat od 20 - 24. srpna. Plnohodnotné oznámení je každopádně na spadnutí, což ostatně zmínil i Ian Bell v jednom ze svých komentářů.

Fanoušci závodění se tedy mají na co těšit. Oba předchozí díly totiž posbíraly poměrně slušná hodnocení od kritiků a špatně si nevedou ani u fanoušků. Počet prodaných kopií není známý, udává se ale, že dvojka během prvního týdne zaznamenala více než 100 tisíc rozebraných kusů pouze v maloobchodních sítí. Čísla u prvního dílu budou pochopitelně nižší, neboť jej Ubisoft několikrát rozdával zdarma.

Trailer k Project CARS 2 (1:49) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dokonalá závodní hra? „Project CARS 3 bude revoluční,“ tvrdí CEO Slightly Mad Studios

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.