DISKUZE K ČLÁNKU Battlefield V či Anthem za 99 Kč měsíčně? EA Access startuje na PS4

Předplatné EA Access je už několik let dostupné na PC a dlouhou dobu i na Xbox One. Nyní konečně přišla řada i na PS4.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Game (Hlasoval 1 člověk) 29.07.2019 00:16
To si dělá autor srandu že se předplatné vyplatí… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

Game

Game

46.29.224.XXX
To si dělá autor srandu že se předplatné vyplatí?🙄 Nevyplatí. Jako kvůli čemu se má vyplatit? např. kvůli FIFA 15? EA akorát ochcalo hráče z PS4, protože ta jejich zpětná kompatibilita je akorát výmluva, jen aby se nemuseli zabývat přepracováním her z Ps3. Celkově, na XBOX jsem nadával, ale Playstation se na něj rozhodně nehrabe a ani hrabat nebude třeba s tím, že si na něm zahrajou hry z předchozí konzole, to má Sony taky problém a bude s tím mít i problém u Ps5, protože na ni se má údajně max. zahrát hry z Ps5 a Ps4. Rozhodně nikomu nedoporučuji, aby si dělal předplatné na EA Access na PS4, nevyplatí se to, sám jsem se těšil na hry z Ps3, které roky nikdo nenechal dělat na Ps4 a akorát zklamání. Až to dají dohromady, pak si předplatné klidně udělám

+ 1 / − 0

vlákno
Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.