Battlefield V či Anthem za 99 Kč měsíčně? EA Access startuje na PS4

Předplatné EA Access je už několik let dostupné na PC a dlouhou dobu i na Xbox One. Nyní konečně přišla řada i na PS4.

Anthem

Anthem FOTO: Origin

Ať si už o EA myslíte cokoliv, musíte uznat, že jejich nabídka her je poměrně pestrá. Na výběr je nespočet žánrů, titulů pro mladé i dospělé hráče, proto předplatné v podobě EA Access rozhodně dává smysl. A po dlouhém vyjednávání se Sony tak konečně tato služba míří i na PS4.

Za 99 Kč měsíčně, případně 599 Kč ročně, se před vámi odemkne brána k více než 30 kouskům. Nechybí mezi nimi nejnovější FIFA, NHL či NBA. Nabídce pak vévodí Battlefield V a Anthem, tedy několik měsíců staré hry, které byste jinak pořídili za několikanásobně vyšší cenu. Každý předplatitel navíc získá 10% slevu na nákup nových titulů od Electronic Arts.

I když tato nabídka zní velmi lákavě, mnohé by mohla odradit absence plejády starších her, které jsou na PC i Xbox One k dispozici. Absentuje jich hned 32, mezi nimiž najdeme i původní Mass Effect trilogii, trilogii Dead Space či první dva díly Dragon Age. A takové pecky rozhodně nejsou k zahození. Kdo za to může? Viníkem je zpětná kompatibilita, jíž PlayStation 4 nedisponuje.

I přes tento neduh ale můžeme s klidným srdcem prohlásit, že se předplatné rozhodně vyplatí. Hrajete-li pravidelně, koupí rozhodně nic neztratíte. Tedy krom pár drobných měsíčně.

Které hry na PS4 chybí?
Alice: Madness Returns
Army of Two
Battlefield 3
Battlefield 1943
Battlefield: Bad Company
Battlefield: Bad Company 2
Bejeweled 2 Deluxe
Bejeweled 3
Black
Dante’s Inferno
Dead Space
Dead Space 2
Dead Space 3
Dead Space Ignition
Dragon Age 2
Dragon Age: Origins
Feeding Frenzy
Feeding Frenzy 2
Fight Night Champion
Heavy Weapon
Mass Effect
Mass Effect 2
Mass Effect 3
Medal of Honor: Airborne
Mirror’s Edge
Peggle
Plants vs. Zombies
Skate 3
SSX
Titanfall
Zuma Deluxe
Zuma’s Revenge!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield V či Anthem za 99 Kč měsíčně? EA Access startuje na PS4

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.