Nepromarněte svoji šanci! Alan Wake a For Honor budou brzy k dostání zdarma na Epic Games Store

Multiplayerová řežba a skvělá příběhová hra plná akčních pasáží bude brzy k dostání zdarma. Ještě předtím ale Epic Games Store nabízí This War of Mine a Moonlighter.

Alan Wake

Alan Wake FOTO: Steam

O Epic Games Storu se toho od vydání napsalo a napovídalo opravdu mnoho. Také aby ne. Není měsíce, kdy by na sebe nestrhl pozornost novou funkcí, případně koupí další exkluzivity. K zahození ale nejsou ani hry zdarma, které internetový obchod od tvůrců Fortnite rozdává v pravidelných intervalech. A tento týden přišla na řadu dvojice Moonlighter a This War of Mine.

Jde o kousky od nezávislých 11 bit studios, které jsou ale diametrálně odlišné. Starší This War of Mine je atmosferická jednohubka, kterou zvládnete zdolat během několika hodin a příjemně se u ní pobavíte. Zato Moonlighter je RPG jako vyšité, s rogue-like grafikou a kamerou z ptačí perspektivy. Oba tituly jsou navíc skvěle hodnocené, takže pokud jste je nehráli, není nic snazšího než zamířit na Epic Games Store a stáhnout si je zdarma.

Jestliže vám výše zmiňovaná dvojice nevoní, počkejte do příštího týdne. 2. srpna se totiž odemkne Alan Wake a For Honor. A zvláště první jmenovaný stojí přinejmenším za vyzkoušení, protože jde o jeden z nejlepších příběhových zážitků, které můžete na PC zažít.

Tak co, stáhnete si tyto hry? A máte vůbec účet na Epic Games Storu? To nám můžete napsat do komentářů na sociálních sítích, nebo do diskuze pod článkem. Vaše názory si rádi přečteme.

img-responsive

For Honor | foto: Steam

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nepromarněte svoji šanci! Alan Wake a For Honor budou brzy k dostání zdarma na Epic Games Store

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.