Pracujete na zajímavém projektu? Pak můžete získat až 1,5 milionu eur

Hledat investory je mnohdy složité. Nová společnost s názvem Game Seer ale chce proces složitého hledání zjednodušit a nabízí investici až ve výši 1,5 milionu eur.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

Vytvořit kvalitní hru s dobrým marketingem je rok od roku složitější, tedy alespoň co se financování týče. Trh je přesycený, nezávislých vývojářů a velkých studií je nespočet, stejně tak jako nových titulů. Jen na Steamu během jednoho dne přibude několik desítek kousků, čísla na AppStoru a Google Play pak budou obdobná. Každému tvůrci tedy přijde vhod pomocná ruka.

Proto vzniklo nové odvětví společnosti Venture Capital, která hodlá do roku 2022 investovat 10 milionů eur do zajímavých projektů. Je možné získat investici v rozmezí 100 tisíc až do výše 1,5 milionu. Jde ale jen o doporučenou částku. Pokud bude vývoj vyžadovat větší obnos, není vyloučeno, že na ni žadatelé nakonec dosáhnou. V hledáčku této firmy jsou zejména hry pro PC a konzole, přihlásit se ale může opravdu každý.

Velkou výhodou pro studio je pak fakt, že Game Seer chce investovat pouze do her samotných, ne do koupě studia. Nejde tedy o dlouhodobý závazek, ale pouze jednorázovou záležitost.

Pakliže na nějakém nadějném projektu pracujete, klikněte na tento odkaz a pečlivě si pročtěte podmínky. Poté už stačí vyplnit formulář a doufat, že se vám některý z investorů ozve. A pokud investici nepotřebujete, ale vytváříte něco zajímavého, neváhejte se s námi spojit na sociálních sítích nebo emailu. Rádi si vaše práce prohlédneme. A jestli budou opravdu dobré, napíšeme o nich i článek.

img-responsive

Warhorse hledali investora dlouho. A ti, co odmítli, si poté museli trhat vlasy... | foto: www.dsogaming.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pracujete na zajímavém projektu? Pak můžete získat až 1,5 milionu eur

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.