Videa

První trailer k Zaklínačskému seriálu (1:59) | video: YouTube

Zaklínač je hitem internetu. Trailer posbíral miliony zhlédnutí za necelých 24 hodin

20.07.2019 000 20:43 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci Zaklínače, vyvolalo to velkou vlnu zájmu. Ta se ale postupně přetavila v negativní reakce, které začaly kulminovat po oznámení některých herců a úniku fotek z natáčení. Jak ovšem ukázal před několika hodinami uvolněný trailer, máme se opravdu na co těšit.

Plno akčních scén, napínavých okamžiků a příšer - to bude hlavní devíza Zaklínače od Netflixu. Jak tvrdila sama producentka pořadu Lauren S. Hissrichová v nedávném rozhovoru pro Entertainment Weekly, půjde o záležitost čistě pro dospělé publikum.

A první záběry vzbudily takovou vlnu nadšení, že je v tuto chvíli vidělo už téměř 6,5 milionu diváků. To je katapultovalo na třetí místo v kategorii trendy, kde nejspíše ještě nějakou dobou dobu zůstanou.

A jaký je váš názor? Líbí se vám, jak zatím Zaklínač od Netflixu vypadá, nebo jste čekali mnohem lepší zpracování? A co herci? Dosadili byste někoho jiného, nebo se vám obsazení líbí? Neváhejte a vyjádřete v komentářích na našich sociálních sítích, případně v diskuzi pod tímto článkem. Vaše názory si rádi přečteme.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Zaklínač je hitem internetu. Trailer posbíral miliony zhlédnutí za necelých 24 hodin

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.