Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe! Stačí si stáhnout tento mod

Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a mizivá podpora modifikací ze strany CD Projektu RED v podobě nástrojů však nezabránila fanouškům v tvorbě úžasných výtvorů.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: Reddit

I přes stáří posledního pokračování herního Zaklínače je pořád na co koukat. Svět vypadá úžasně, je živý a plný zajímavých aktivit, což dělá z jeho prozkoumávání jeden z nejlepších zážitků v historii videoher. Od jeho vydání se ale leccos změnilo. Výkon osobních počítačů se posunul mílovými kroky vpřed, podpořen zejména novou generací 7nm procesorů od AMD a grafických karet s podporou ray tracingu. Modderská komunita tedy musí tyto změny reflektovat a pokusit se držet krok. A nutno říct, že s příchodem The Witcher 3 HD Reworked Project 10.0 se to daří na výbornou.

Jak se můžete přesvědčit ve videu přiloženém níže, ve hře nezůstal téměř kámen na kameni. Vylepšení doznaly textury zbrojí, zbraní, balvanů, dostalo se také na stromy či trávu. A nejlepší na tom všem je fakt, že k plynulému hraní není potřeba moderní superpočítač. Vystačit byste si měli s grafickou kartou, která oplývá alespoň 3 GB paměti, popřípadě čímkoliv výkonnějším než je Nvidia GeForce GTX 970 či AMD R9 290X.

Pokud vás tento projekt zaujal, zamiřte na oficiální stránku tohoto modu, stáhněte si jej a podle jednoduchých instrukcí nainstalujte. Doporučujeme jej zejména nadšencům, kteří v Zaklínači 3 utopili už stovky hodin a chtěli by konečně nějakou změnu.

Reworked Project 10.0 vypadá úžasně (8:00) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe! Stačí si stáhnout tento mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.