Videa

Trailer ke hře Elden Ring (2:18) | video: YouTube

From Software opravdu pracuje na nové hře ze světa Her o trůny

10.06.2019 000 00:02 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Naštvalo vás zpracování osmé série Her o trůny? Tak to počkejte, až si zahrajete nejnovější titul od tvůrců Dark Souls a Sekiro.

Zatím se sice ještě neví, jestli bude nově oznámený Elden Ring stavět na stejných základech jako výše zmiňované kousky, ale vzhledem k obsazení vývojářského "štábu" se dá usuzovat, že bude kráčet stejnou cestou. Ruku k dílu totiž přiloží legendární designér a ředitel Sekiro: Shadows Die Twice, Dark Souls či Blooborne Hidetaka Miyazaki.

Na kvalitu bude dohlížet i muž ze všech nejpovolanější, autor knižní předlohy George R. R. Martin, jenž spolupráci se studiem z Japonska oznámil už před několika dny.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: From Software opravdu pracuje na nové hře ze světa Her o trůny

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.