Metro Exodus za 20 korun? Xbox Game Pass míří na PC

Více než stovka skvělých her je nyní dostupná i na PC za nuzný poplatek.

Metro Exodus

Metro Exodus FOTO: Steam

Příznivci Nintenda a Xboxu závidí PlayStationu skvělé exkluzivity, ale i Xbox má co nabídnout. Jednou z nejlákavějších služeb, které tato konzole nabízí, je Xbox Game Pass, kde si za malý měsíční poplatek mohou všichni zahrát desítky skvělých her. A nyní se konečně dostává i na majitele počítačů.

Dneškem totiž začíná beta testování právě na počítačích, během něhož můžete předplatné na první měsíc pořídit za symbolický jeden dolar. To je za Imperator: Rome, nejnovější Football Manager, Metro Exodus či Halo: The Master Chief Collection mizivá cena.

Základní předplatné bude později stát pouhých 9,99 dolarů, v nabídce ale bude i prémiová verze za pěti dolarový příplatek. Ta nabídne přístup k funkcím Xbox Live Gold a další skvělé funkce, které potěší každého hráče.

Trailer k PC Game Passu (0:31) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Metro Exodus za 20 korun? Xbox Game Pass míří na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.