Videa

Trailer k Cyberpunku 2077 (4:14) | video: YouTube

Cyberpunk 2077 vyjde už příští rok. Podívejte se na nový trailer

09.06.2019 000 22:19 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kdo by tomu byl před sedmi roky věřil, že na Cyberpunk 2077 budeme muset čekat tak dlouho? Úmorné vyčkávání se ale naštěstí blíží ke konci. CD Projekt RED na konferenci Xboxu totiž oznámil, že se této očekávané hry dočkáme už příští rok.

Přesné datum je stanoveno na 16. 4. 2020. To bychom ale raději brali s rezervou, protože CD Projekt RED je doslova proslulý svými odklady. To jim ale nemůžeme mít za zlé, protože se snaží svoje hry co nejlépe propracovat a vydat je v tom nejlepším možném stavu.

Společně s tímto oznámením ukázali tvůrci i parádní trailer, jenž je tentokrát o něco delší, než jsme možná zvyklí. Rozhodně ale stojí za zhlédnutí.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Cyberpunk 2077 vyjde už příští rok. Podívejte se na nový trailer

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.