Videa

Nová hra ze světa Star Wars v traileru (2:01) | video: YouTube

Star Wars Jedi: Fallen Order v novém epickém traileru

09.06.2019 000 22:12 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Star Wars Jedi: Fallen Order se v plné parádě ukázal během včerejší EA Play. Tam jsme mohli vidět vydatných 13 minut z hraní, které odhalily prakticky vše, co si fanoušek této hry přál vidět.

Zjistili jsme, že půjde o mix několika zábavných her obalených v parádní grafice. Očekávat můžeme spoustu parkouru a zábavné soubojové sekvence, příběh však stále zůstává tajemstvím. A až do dnešních večerních hodin to samé platilo i o datu vydání.

Dozvěděli jsme se, že se Fallen Order dočkáme už tento rok, přesněji 15. listopadu, kdy hra krom PC a Xboxu One vychází i na PS4. Tak co, těšíte se, nebo vás tento kousek nezajímá?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Star Wars Jedi: Fallen Order v novém epickém traileru

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.