DISKUZE K ČLÁNKU Tvůrci Hellblade: Senua's Sacrifice představují novou multiplayerovou hru

Už jsou to dva roky od doby, kdy vyšel zajímavě vypadající kousek s názvem Hellblade: Senua's Sacrifice. Tehdy malé studio uhranulo nezapomenutelným příběhem, který vyprávěl příběh psychicky nemocné dívky bojující se svými démony. Proto se nebylo čemu divit, že zařazení Ninja Theory mezi first party studia Microsoftu vyvolalo vlnu pozitivních reakcí.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.