Videa

Trailer k Bleeding Edge (1:17) | video: YouTube

Tvůrci Hellblade: Senua's Sacrifice představují novou multiplayerovou hru

09.06.2019 000 22:10 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Už jsou to dva roky od doby, kdy vyšel zajímavě vypadající kousek s názvem Hellblade: Senua's Sacrifice. Tehdy malé studio uhranulo nezapomenutelným příběhem, který vyprávěl příběh psychicky nemocné dívky bojující se svými démony. Proto se nebylo čemu divit, že zařazení Ninja Theory mezi first party studia Microsoftu vyvolalo vlnu pozitivních reakcí.

Nyní ale přichází řada na nový projekt, jenž nese název Bleeding Edge. O něm se vědělo už několik dní před oficiálním oznámením díky úniku, jenž prozrazoval všechny důležité prvky tohoto kousku. Nyní jsme si tedy jen potvrdili, že opravdu půjde o multiplayerovou řežbu pro čtyři hráče na každé straně.

Technická alfa by měla spatřit světlo světa už velmi brzy. Majitelé Xboxů One se mohou těšit na 27. června, kdy se poprvé objeví "na pultech obchodů". O PC verzi zatím nepadla ani zmínka.

Tak co, těšíte se, nebo vás tento kousek zklamal? Čekali jste spíše pokračování Hellblade: Senua's Sacrifice? Neváhejte a sdělte nám vaše pocity do komentářů na sociálních sítích, nebo v diskuzi pod článkem.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Tvůrci Hellblade: Senua's Sacrifice představují novou multiplayerovou hru

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.