Vydání Neverwinter Elemental Evil bylo odloženo, verze pro Xbox One vyjde podle plánu

Elemental Evil je šestým updatem Neverwinteru. Světu měl být představen 17. března, vývojáři se ale rozhodli ještě chvíli hráče napínat a vydat jej až 7. dubna. Vydání hry pro Xbox One je oproti tomu plánováno již na 31. března, update budou tedy hráči očekávat společně.

Neverwinter Elemental Evil

Neverwinter Elemental Evil FOTO: Cryptic Studios

Do světa jedné z RPG legend, Dungeons&Dragons, je možné se od roku 2013 vrátit v MMORPG hře Neverwinter. Zahrajete si za staré známé hrdiny a herní zážitek vás podle všeho čeká parádní. Hra však byla doposud limitována pouze na PC hráče. Zastánci Xbox One se nyní dočkají své verze a to již 31. března.

Pár dní poté se hráči mohou těšit na doposud největší update s názvem Elemental Evil. V něm budou chránit Sword Coast před útoky Cultu využívajícího přírodní síly.  Maximální možný lvl bude zvýšen z 60 na 70, poskytujíc tak hráčům prostor pro mnohé nové výzvy. Přibude také nová classa Paladina.

 Na co se tedy můžete těšit? Kromě výše zmiňovaných například na předělání systému Life Steal a Regeneration, Gear Score nahradil Average Item Level, takže místo sčítání se váš armor prozměnu bude průměrovat. Dále také bude navýšen maximální rank Enchantment a runestone na 12, maximální kvalita Artifact na mythic a rank navýšen na 140. Maximální kvalita Companion navýšena na legendary a rank navýšen na 40. Poslední změnou hodnot budou maximální level profese, jenž byl navýšen na 25 a maximální level Black Ice Shaping navýšený na 5. Deset nových lvlů hráči stráví v nových oblastech Drowned Shore, Reclamation Rock, Fiery Pit a Spinward Rise.

Témata: Neverwinter
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vydání Neverwinter Elemental Evil bylo odloženo, verze pro Xbox One vyjde podle plánu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.