The Elder Scrolls Online dál roste. Během loňského roku přibylo 2,5 milionu hráčů

Fanoušci neustále volají po informacích o novém The Elder Scrolls VI, z čehož možná těží jeho online verze. Ta totiž nedávno zaznamenala významný milník.

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online FOTO: ZeniMax Online Studios

The Elder Scrolls Online je tu s námi už dlouhou dobu. Pro hráče, kteří mají rádi tuto sérii, ale už je nebaví hrát dokola starší díly, jde o skvělý kompromis, díky němuž mohou hltat nový obsah v podobě příběhových misí a aktivit v pravidelných intervalech. A to se podepsalo i na jejich počtu.

Zenimax totiž nedávno oznámil, že TES Online překonal hranici 13,5 milionů hráčů, kteří si za pět let od vydání tento kousek zahráli. A jen loni toto číslo nabobtnalo o dalších 2,5 milionů přírůstků, což rozhodně není špatný výsledek.

„Vypadá to, že velká aktualizace z roku 2016, která změnila levelování a umožnila všem hrát pospolu, naši hru nakopla. A i díky tomu jsme od loňského prosince do letošního února zaznamenali velký přísun nových hráčů. Nečekali jsme, že bude TES Online tak populární," sdělil ředitel projektu Matt Fidor v rozhovoru pro USGamer.

Trailer k DLC Elsweyr (3:02) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Elder Scrolls Online dál roste. Během loňského roku přibylo 2,5 milionu hráčů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.