The Elder Scrolls Online dál roste. Během loňského roku přibylo 2,5 milionu hráčů

Fanoušci neustále volají po informacích o novém The Elder Scrolls VI, z čehož možná těží jeho online verze. Ta totiž nedávno zaznamenala významný milník.

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online FOTO: ZeniMax Online Studios

The Elder Scrolls Online je tu s námi už dlouhou dobu. Pro hráče, kteří mají rádi tuto sérii, ale už je nebaví hrát dokola starší díly, jde o skvělý kompromis, díky němuž mohou hltat nový obsah v podobě příběhových misí a aktivit v pravidelných intervalech. A to se podepsalo i na jejich počtu.

Zenimax totiž nedávno oznámil, že TES Online překonal hranici 13,5 milionů hráčů, kteří si za pět let od vydání tento kousek zahráli. A jen loni toto číslo nabobtnalo o dalších 2,5 milionů přírůstků, což rozhodně není špatný výsledek.

„Vypadá to, že velká aktualizace z roku 2016, která změnila levelování a umožnila všem hrát pospolu, naši hru nakopla. A i díky tomu jsme od loňského prosince do letošního února zaznamenali velký přísun nových hráčů. Nečekali jsme, že bude TES Online tak populární," sdělil ředitel projektu Matt Fidor v rozhovoru pro USGamer.

Trailer k DLC Elsweyr (3:02) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Elder Scrolls Online dál roste. Během loňského roku přibylo 2,5 milionu hráčů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.