Videa

14 minut z hraní Star Wars Jedi: Fallen Order (13:54) | video: YouTube

Star Wars Jedi: Fallen Order v 15 minutách: Lineární akce a spousta skvělých efektů

08.06.2019 000 19:00 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Fanoušci univerza Star Wars se konečně dočkali. Po nepříliš povedeném Star Wars: Battlefront II se konečně světu konečně ukázala chystaná příběhová hra s přídomkem Fallen Order.

V ní se ujmeme role bývalého Jedie, jehož schopností budeme moct naplno využívat. V přiloženém videu jsme mohli vidět několik skvělých momentů, například "zmražení" nepřítele a jeho následné použití proti letící kulce. A takových chvil bude podle tvůrců ve hře opravdu mnoho.

Star Wars Jedi: Fallen Order ukázal krom akce i další zajímavé možnosti. Vypadá to, že velice důležitou součástí bude parkour, na nějž se dostalo i ve čtvrt hodinové ukázce z hraní. Hned na začátku musel hrdina zdolat strmou zeď, několikrát zase vyšplhat nahoru či přeručkovat budovu a obejít tak nepřátele. Zkrátka takový Tomb Raider ve sci-fi kabátku.

Velmi nás zaujal i malý detail, jenž v dnešních hrách mnohdy přestává mít místo. Jde o zdraví, které se nedoplňuje automaticky. K jeho zvýšení tak bude zapotřebí nosit dostatečné množství léčiv a v boji je naplno využívat. Za nás palec nahoru.

Z ukázky máme veskrze pozitivní dojmy, na vyřknutí finálního verdiktu je ale přece jen příliš brzy. Fallen Order potřebuje do finálové rovinky zdolat ještě několik mil, což bylo ostatně vidět i na některých prvcích ve videu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Star Wars Jedi: Fallen Order v 15 minutách: Lineární akce a spousta skvělých efektů

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.