GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

Milovníci závodních her, pospěšte! Ještě pár hodin totiž můžete získat skvěle hodnocený kousek GRID 2.

Grid 2

Grid 2 FOTO: Steam

Codemasters má ve světě závodních her zvučné jméno. Také aby ne, když tento vydavatel zastřešující několik studií přivedl na svět DiRT, F1 či GRID. A druhý díl z poslední jmenované série můžete nyní na Steamu získat zcela zdarma.

Má to ale jeden háček, kterým je čas zbývající do konce akce. Ten neúprosně utíká a zcela vyprší už dnes v 19:00. Pokud tedy máte přístup k internetu a chuť si tento titul zahrát, neváhejte a klikněte na tento odkaz. Ten vás přenese na stránku hry na Steamu, kde se přihlásíte a přidáte ji do své knihovničky.

GRID 2 se sice do myslí milovníků závodů tučným písmem nezapsal, i tak ale získal poměrně slušné skóre v recenzích. To se odráží i na hodnocení na Steamu, kde má v tuto chvíli slušných 78 procent kladných ohlasů. Palec nahoru si zaslouží zejména za povedené poškození auta, potěší však i licencované tratě.

img-responsive

Grid 2 | foto: Steam

Témata: Grid 2 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GRID 2 je na omezenou dobu zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.