Získejte The Sims 4 zcela zdarma

Nebaví vás reálný život? Pořiďte si The Sims 4 a začněte nový úplně zdarma!

The Sims 4

The Sims 4 FOTO: Origin

Poslední roky není žádnou výjimkou, že velcí vydavatelé a provozovatelé digitálních obchodů rozdávají starší hry úplně zdarma. Něčím takovým je doslova proslulý Humble Bundle, ale také Steam a Uplay s železnou pravidelností nabízí starší i novější kousky. Po dlouhé době se přidal i Origin, který už v minulosti rozdával například Mass Effect 2. Nyní ale sáhl po větším kalibru. Necelých pět let od vydání si můžete stáhnout poslední díl ze série The Sims zcela zdarma.

Jediné, co k tomu potřebujete, je bezplatný klient Origin. Pokud jej ještě nemáte, jednoduše si jej stáhněte z oficiálních stránek a postupujte podle instrukcí uvedených na obrazovce. Následně si založte účet a potvrďte všechny potřebné formality. Poté stačí kliknout na tento odkaz a přidat si hru do knihovny. A tam vám už zůstane na věky věků.

Pokud si nejste jistí, jestli chcete mít tento počin ve své knihovničce, můžete ještě nějakou dobu přemýšlet. Akce totiž končí až za týden. Během ní se tak můžete kdykoliv přihlásit a přidat si The Sims 4 mezi ostatní kousky ve sbírce.

Trailer k příležitosti vydání The Sims 4 (1:42) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte The Sims 4 zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.