Valve vstupuje na trh virtuální reality. Představuje vlastní brýle

Těšit se můžeme již v květnu.

Valve Index

Valve Index FOTO: Steam

O produktu Valve Index se již nějakou dobu mluvilo, nyní je však všechno potvrzené a my se tak můžeme těšit na zajímavé inovace, s kterými Valve přichází. Všechno bylo potvrzeno na Steamu, a to pouze jednou tajemnou fotkou. Na ní tak můžeme vidět jeho prvotní podobu.
 
 Co se týče konkrétnějších informací, ty v momentální době zůstávají tajemstvím. Můžeme tak pouze spekulovat o ceně, technických specifikacích anebo o možnostech, které Valve Index přinese. Co je však jisté je to, že Valve chce svojí novinkou prorazit na trhu, který i když je teprve na počátku a v herním světě podstatně malý, nese s sebou hodně zajímavou konkurenci.  Pro Valve ale Index nebude prvním krokem do světa virtuální reality. Příkladem je jejich spolupráce se společností HTC.

Valve slibuje kvalitnější prožitek z virtuální reality, který na nás čeká již v květnu tohoto roku. Následovat by poté měly i tři velké VR hry, o kterých se mluvilo v minulosti. O co však půjde se také neví. Valve si tak nechává všechno pro sebe a připravuje hráče na nadcházející časy, které by se mohly nést ve znamení právě těchto brýlí. Konkurence je však velmi schopná a v blízké době nás čeká i Rift S a brýle Reverb od společnosti HP. Je tak jisté, že nástup na trh bude muset být hodně svědomitý. V dnešním světě se totiž nesplnění hráčských tužeb po zásluze trestá, a to pádem do hlubin zapomnění.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Valve vstupuje na trh virtuální reality. Představuje vlastní brýle

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.