Další updaty, další úpravy. Star Citizen se tento víkend dočká ženské postavy

Update by se měl zaměřit i na model létání skrz vesmírem a zároveň by měl přidat i novou planetu.

Star Citizen

Star Citizen FOTO: YouTube

Nadcházející Alpha 3.5, která by se součástí hry měla stát již tento víkend, přinese zajímavé novinky a zlepšení. Tou hlavním je to, že si hráč bude moci zahrát za ženskou postavu. Chris Roberts, který má celý Star Citizen na starost, popsal přidání jako ohromný závazek vůči hráčům a celé hře.

Vývojáři se zde zaměřili na kompletní rozlišení jejich hlavní hrdinky od těch, které známe do dnes. Čím? Hlavně anatomií celé postavy. “Chtěli jsme jí fyziologicky odlišit od mužských postav, o což se mnoho her nepokouší”. Vysvětluje Chris Roberts. “Jakmile jsme dokončili ženskou postavu, museli jsme dovybavit celý náš vesmír: lodě, animace, oděvy, zbraně a brnění. Museli jsme se ujistit, že všechno pracuje správně, stejně jako s mužskou postavou.”

Její byla vytvořena pomocí nové technické cesty, která nese název Gene Splicing. Ta místo přístupu ke kompletním rysům postavy vylepšuje stávající funkce ze zděděných tváří. Podle Robertse je tato možnost tvorby mnohem lepší než jiné.

Update přinese též i otevření planety ArcCorp. Tu jsme již mohli vidět dříve, nyní však prošla drastickými změnami. Planeta byla světu představena na nedávném na CitizenCon 2947, a to v podobě živého streamování, které měl v režii právě Chris Roberts. “Všechno, co na planetě uvidíte, je skutečné.” Znamená to tak, že kamkoliv naše oko dohlédne, můžou směřovat naše cesty. S tím, co Star Citizen a jeho vesmír nabízí, by tohle mohlo být rozhodně zajímavou záležitostí.

Rozhodně se máme na co těšit a investice do Star Citizen se jistě stane jednou z těch lepších. Pro hráče, kteří si libují v nekonečnosti vesmíru a přemíře realističnosti je tato hra skutečným požitkem. Otázkou však je, kdy se dočkáme beta verze...

Pohled na to, jak se tvoří tvář. (4:55) | zdroj: Youtube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další updaty, další úpravy. Star Citizen se tento víkend dočká ženské postavy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.