DISKUZE K ČLÁNKU Borderlands 3 na cestě. Podívejte se na upoutávku dalšího mistrovského kousku z dílny Gearbox Software

PAX East bude zaměřen na spoustu nových her, avšak jedna z očekávaných novinek stojí nade všemi - Borderlands 3. To, že se tento kousek na PAX East objeví, bylo již nějakou dobu jasné. Nakonec i my jsme vás o účasti studia informovali. Nyní však po několika velmi stručných ochutnávkách, které jsme po celou dobu dostávali, přichází upoutávací trailer.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.