Videa

Teaser na Borderlands 3 (3:57) | video: YouTube

Borderlands 3 na cestě. Podívejte se na upoutávku dalšího mistrovského kousku z dílny Gearbox Software

29.03.2019 000 18:37 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

PAX East bude zaměřen na spoustu nových her, avšak jedna z očekávaných novinek stojí nade všemi - Borderlands 3. To, že se tento kousek na PAX East objeví, bylo již nějakou dobu jasné. Nakonec i my jsme vás o účasti studia informovali. Nyní však po několika velmi stručných ochutnávkách, které jsme po celou dobu dostávali, přichází upoutávací trailer.

Ten byl zveřejněn teprve včera, ale už nasbíral přes 2 miliony zhlédnutí. Slušné ne? Aby taky ne, na tohle se čekalo hodně dlouho a hráči svým toužebným hlasem prosí o víc. Mimo ukázku postav z předešlých dílů se zde potvrzuje i to, že se příběh bude odehrávat i za hranicemi Pandory a jejího měsíce. Nyní bude možnost vycestovat a prozkoumávat i jiné lokace. Dalším zajímavým faktem je to, že v poslední minutě traileru je hráčům slibováno až okolo miliardy zbraní. Ano, čtete správně. Musíme to však brát s rezervou. Mnohem více se však dozvíme na nadcházející konferenci. Můžeme si však být jistí, že se bude jednat o kvalitní zážitek.

Na hře se již nějakou dobu pracuje a to, že další díl bude, bylo od začátku jasné. Přeci jen po úspěšném druhém dílu, který zaujal nejednoho hráče, se fanoušci dožadovali pokračování. Co se data vydání týče, to sice ještě není známo, ale podle spekulací bychom se mohli dočkat už v březnu, avšak příštího roku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Borderlands 3 na cestě. Podívejte se na upoutávku dalšího mistrovského kousku z dílny Gearbox Software

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.