State of Play přinesl zajímavé informace a ukázal trailery z připravovaných her

Stručný výčet toho, co zaznělo ve včerejším novém pořadu od Sony.

State of Play

State of Play FOTO: Sony

Čekali jsme mnoho, avšak dostali jsme toho podstatně méně. Tak by mohl znít krátký verdikt včerejšího State of Play v režii Sony. Rozhodně se nedá říct, že by šlo o marnou snahu, ale informace, které zazněly, prostě nebyly tím, co uši natěšených hráčů chtěly slyšet. Nyní si však pojďme říct, co Sony chystá a na co se můžeme těšit.
 

Celý pořad byl zaměřený hlavně na VR hry, které nás tento rok čekají. Jedná se tak například o zajímavou variaci na Iron Mana, za kterého bychom si mohli zahrát už velmi brzy. Dále se můžeme těšit na No Man’s Sky či Five Nights at Freddy´s. Co jsme se dozvěděli dále? To si stručně probereme v následujících odstavcích.

Observation

V pustém vesmíru za doprovodu umělé inteligence. V přiloženém traileru, který ve stručnosti představuje hru Observation, můžeme cítit lehký závan hrozivé atmosféry. Na první pohled se zdá, že se zde objevíme v roli nebohé ženštiny, která žije na vesmírné stanici. Omyl, ve hře budeme umělou inteligencí, která ve spolupráci s astronautkou potřebuje nahodit zpět své rebootované systémy.

Oficiální trailer na Observation (1:22) | zdroj: YouTube

Days Gone

Očekávání je vskutku na nejvyšší možné úrovni. Bude se jednat o horkého uchazeče na trůn pro hru roku 2019? To se teprve uvidí. Svět je zahlcen hordami zombie a nádherná krajina z Oregonu zase láká milovníky prozkoumávání. A my se na tento kousek opravdu těšíme, a tak není divu, že u nás o téhle záležitosti ještě párkrát uslyšíte. Na Days Gone se můžeme těšit už 26. dubna, což je přesně za měsíc.

Post-apo svět, který zahltila vlna zombie (2:15) | zdroj: YouTube

Mortal Kombat 11

Pokračování legendární série Mortal Kombat se na trh dostane 23. dubna a opět přinese hodiny zábavy a hektolitry prolité krve. Tato série je totiž proslulá svou necenzurovanou řežbou a je zaměřena na kvalitně zpracované souboje a hlavní hrdiny. Pro večer s přáteli je tato hra jako stvořená. V traileru můžeme vidět, že se zde tváří v tvář postaví hrdinové se svojí minulostí.

Boj přítomnosti proti minulosti (2:29) | zdroj: YouTube

No Man´s Sky VR update

Už zmiňované oznámení No Man´s Sky pro VR je velmi příjemným překvapením a my se rozhodně těšíme, jak nakonec bude vypadat. Pro ty, kteří No Man´s Sky neznají, se jedná o hru v zasazenou do vesmíru. Vaším úkolem je tak objevovat zdroje a žít život dobrodruha, který cestuje z planety na planetu. Co je nejdůležitější, jedná se o update, který bude již toto léto dostupný zdarma. 

Z očí pilota vesmírné lodě (0:53) | zdroj: YouTube

Five Nights At Freddy´s VR

Fanoušky milovaná herní série s hororovým nádechem přichází. A to již velmi brzy. Mohli bychom se již příští měsíc, a to pro Playstation VR. Zajímavostí je to, že hra bude mít i detailnější úpravu různých levelů, než tomu bylo například v klasické verzi. Pro fajnšmekry, kteří se nebojí lekacích scén a mají nervy z oceli, tak bude tento kousek jako vyšitý.

“Hledá se výpomoc” (0:51) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: State of Play přinesl zajímavé informace a ukázal trailery z připravovaných her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.