První gameplay trailer z Blood Bowl 2 ukazuje zápas mezi lidmi a orky

Ačkoli Blood Bowl 2 je ve vývoji už nějaký ten pátek, ze hry jsme toho však dosud příliš neviděli. Focus Home Interactive to teď ale napravují s novým trailerem, ve kterém nám Reikland Reavers a Gouged Eye představují novou podobu krvavého sportu.

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2 FOTO: Cyanide Studio

Pokud vám Blood Bowl nic neříká, jde o adaptaci populární deskovky, kterou Games Workshop, jak už to tak mívá ve zvyku, naprosto nesmyslně zařízl. Hra je tahová a podstatně krvavější verze amerického fotbalu a týmy jsou složené z ras ze světa Warhammer Fantasy.

Trailer ukazuje některé základní tahy, bez kterých se žádný zápas neobejde: výkop, přihrávku, blok nebo touchdown. Pokud tedy proti sobě nestojí Khemri a trpaslíci, v takovém případě je zázrak, pokud se někomu vůbec podaří sebrat míč.

Oproti prvnímu dílu, který vývojáři ze Cyanide Studios spáchali (pokud nepočítáme kopírku Chaos League, která velice zaujala právníky Games Workshop), jsou v traileru vidět některá zlepšení. Díky zobrazování procentuální šance na úspěch u jednotlivých tahů bude jednodušší počítat s hody probíhajícími na pozadí. Animace evidentně doznaly podstatného vylepšení, takže by už zápasy nemusely vypadat jako bitva hadrových panáků. Vylepšená grafika nebo stylový efekt pro reroll už jsou jen třešničkou na dortu.

Na druhou stranu, UI bylo sice kompletně předěláno, ale díky přepáleným fontům a zbytečným kartičkám hráčů vypadá snad ještě hůře než předtím. Evidentně se nezbavíme ani rádoby akční kamery, která je nepřehledná a v běžné hře úplně k ničemu. Zápas z traileru byl evidentně hrán na gamepadu, takže je obtížné nějak porovnávat s prvním dílem, ale snad si Cyanide nebudou hrát na BioWare a Dragon Age: Inquisition, protože nepůsobí dokonale.

Blood Bowl 2 vyjde ještě na jaře pro PC, PS4 a Xbox One. Cenu zatím neznáme.

Témata: Blood Bowl 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První gameplay trailer z Blood Bowl 2 ukazuje zápas mezi lidmi a orky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.