Videa

Trailer k Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 (1:41) | video: YouTube

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 bude mít pokračování

25.03.2019 000 19:28 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Oficiální potvrzení, které proběhlo na GDC 2019, ukázalo, že se nebude jednat o žádný remaster nebo remake prvního dílu. Místo toho nám vývojáři ze studia Hardsuit Labs naservírují druhý díl. Vampire: The Masquerade – Bloodlines je označován jako nejlepší svého žánru.

Pravda, her s kontextem upírů moc nemáme, a to byl právě ten největší podnět k tvorbě pokračování. Není se tedy čemu divit, že druhý díl s sebou ponese i velké očekávání. Jistá doba od tvorby prvního dílu už uplynula. přesto fanoušci chtějí to stejné, avšak s moderním pojetím. Hra, která vyšla v dobách největší slávy Half-Life 2, udělala v herním průmyslu velkou díru a vytvořila tak mnoho skvělých vzpomínek.

Hra nás zavede do města Seattle, které je zmítané válkou, za kterou stojí upírské klany. My, jakožto čerstvě probuzený upír, budeme mít možnost si vybrat, na čí stranu se přidáme a v jakém duchu se ponese příběh. Ten bude tím nejdůležitějším, v těsném závěsu se soubojovým systémem, který by měl být prudký a intenzivní. Pravý zážitek pro herní nadšence.

Bloodlines 2 by mohl na trh přijít již začátkem příštího roku, a to pro PC, Xbox One a PS4. Zajímavostí je to, že se objeví jak na Steamu, tak zároveň na Epic Games Storu. Dále pak bude možnost koupě i na GOGu a na oficiálním obchodu vydavatelství Paradox.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 bude mít pokračování

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.