CD Projekt RED chystá dva AAA tituly. Dočkáme se čtvrtého Zaklínače?

Jedna otázka je tak zodpovězena. Nyní se však objevují dotazy, co si pro nás CD Projekt Red připravil dál.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: MMORPG.com

O chystaném projektu Cyberpunk 2077 slyšel už pravděpodobně každý. Častým dotazem však bylo to, kdy se na hru můžeme těšit. Nyní je odpověď jasná. Cyberpunk by měl být připraven do konce roku 2021. Ano, není to moc přesné a rozhodně by bylo lepší znát přesné datum, i tak se jedná o skvělou zprávu.

Tato informace by možná nebyla až tak překvapivá, podle posledních informací ovšem polští vývojáři nepracují pouze na Gwentu a Cyberpunku 2077, ale mají v plánu ještě další AAA titul. O co se přesně jedná vědí v momentální době snad jen samotní vývojáři. Objevují se však zvěsti, které toto překvapení spojují se sérií Zaklínač.

“Co se týče finanční strategie studia CD Project Red, jsou pro rok 2016 až 2021 plány jasné. Plány, které počítají s vydáním druhého AAA titulu zůstávají nezměněné. V současné době se zaměřujeme na produkci a propagaci Cyberpunku, takže nechceme komentovat další projekty,” zní z polského studia.

Cyberpunk 2077 tak dostává slušnou dávku času a prostor, který doufejme bude správně využit. Na futuristické RPG s otevřeným světem se těší snad úplně každý. Momentálně se ale do hledáčku dostává i zmiňovaný druhý titul.

Cyberpunk 2077 v gameplay videu (48:22) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: CD Projekt RED chystá dva AAA tituly. Dočkáme se čtvrtého Zaklínače?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.