Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 FOTO: www.gameinformer.com

Hra z produkce Rockstar Games, která je v momentální době dostupná pouze pro konzole, v poslední vydané úpravě snížila kvalitu grafiky. Vývojáři za sebou mají tvorbu vynikajícího otevřeného světa a jeho příběhu, nyní se však veškerá práce přesměrovává na multiplayer, který zatím není to, co fanoušci čekali. Snaží se tak vývojáři o zhoršení vizuálu v singleplayeru?

Úroveň hry je v pravidelných intervalech upravována už od dob jejího vydání, avšak nyní po internetu kolují informace a fotky, které poukazují na horší kvalitu prostředí a stínů ve hře. Může za to nový patch vydaný v nedávné době?

Změn si všimnou pouze hráči, kteří mají bystré oči anebo ti, kteří strávili ve hře hodně času. Fotky, které přikládáme níže, pocházejí z twitterového účtu Darealbandicoot. Právě tento účet stojí za zmiňovanými informacemi. Je samozřejmostí, že informace můžou být falešné a o žádné zhoršení grafiky se nejedná, avšak je zajímavé se na dostupné fotky podívat a udělat si vlastní názor.

Zmiňovaný patch měl původně přinést novou sadu zbraní, itemů a multiplayerových režimů. Zmínky o ostatních technických vylepšeních se v prohlášení neobjevily. Rockstar zatím ještě nevydal oficiální prohlášení, a není vůbec jisté, jestli se něčeho takového vůbec dočkáme. Porovnání však opravdu stojí za to.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.