Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 FOTO: www.gameinformer.com

Hra z produkce Rockstar Games, která je v momentální době dostupná pouze pro konzole, v poslední vydané úpravě snížila kvalitu grafiky. Vývojáři za sebou mají tvorbu vynikajícího otevřeného světa a jeho příběhu, nyní se však veškerá práce přesměrovává na multiplayer, který zatím není to, co fanoušci čekali. Snaží se tak vývojáři o zhoršení vizuálu v singleplayeru?

Úroveň hry je v pravidelných intervalech upravována už od dob jejího vydání, avšak nyní po internetu kolují informace a fotky, které poukazují na horší kvalitu prostředí a stínů ve hře. Může za to nový patch vydaný v nedávné době?

Změn si všimnou pouze hráči, kteří mají bystré oči anebo ti, kteří strávili ve hře hodně času. Fotky, které přikládáme níže, pocházejí z twitterového účtu Darealbandicoot. Právě tento účet stojí za zmiňovanými informacemi. Je samozřejmostí, že informace můžou být falešné a o žádné zhoršení grafiky se nejedná, avšak je zajímavé se na dostupné fotky podívat a udělat si vlastní názor.

Zmiňovaný patch měl původně přinést novou sadu zbraní, itemů a multiplayerových režimů. Zmínky o ostatních technických vylepšeních se v prohlášení neobjevily. Rockstar zatím ještě nevydal oficiální prohlášení, a není vůbec jisté, jestli se něčeho takového vůbec dočkáme. Porovnání však opravdu stojí za to.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.