Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

V Beat Games musí být nadmíru spokojení. Prodat jeden milion kopií je obrovský úspěch, zvlášť pokud se jedná o VR titul.

Beat Saber

Beat Saber FOTO: Steam

Jak málo stačí k dokonalosti. Beat Saber k úspěchu potřeboval jednoduchý koncept, ve kterém se hráč snaží do rytmu hudby správně rozbíjet barevné objekty. Některé úrovně jsou díky hudbě jednodušší a oddechové, u jiných je zase potřeba rychlé rozhodování i ruce.

A jak je vidět, tento koncept se ve světě uchytil a díky tomu titul může slavit jeden milion prodaných kopií. Některé zdroje dokonce udávají, že jde o nejprodávanější VR hru vůbec. Tuto informaci bychom ale raději brali s rezervou, protože kousky jako The Elder Scrolls V: Skyrim či Fallout 4 také vyšly ve verzi pro virtuální realitu, počty prodaných kopií ale dosud nejsou známé.

Pokud jste ještě Beat Saber nehráli a náhodou se vám doma povaluje Oculus Rift, HTC Vive či PlayStation VR, neváhejte a zahrajte si tento kousek. Dnes už se dá pořídit za zhruba 520 korun, což je za několik hodin zábavy skvělá cena.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.