Hearthstone čeká další expanze s názvem Rise of Shadows

Těšit se můžeme už 9. dubna, kdy toto DLC vychází.

Tree of Life

Tree of Life FOTO: Blizzard Entertainment

Hra, která navazuje na tradici světa World of Warcraft, se už příští měsíc dočká dalšího rozšíření. To ponese název Rise of Shadows. O co půjde? Ujmeme se svých bojeschopných sad karet a pustíme se do bitvy proti novému nepříteli - Lize zla.

The League of EVIl s sebou přinese záporáky z minulosti. Těmi jsou například Dr. Boom a čarodějnice Hagatha. Hráči se zároveň mohou těšit až na 135 nových karet. Mimo jiné se zde objeví spoustu nových mechanismů a celkový artwork hry by se měl též změnit.

První z mechanismů bude Twistspell, který vám po seslání umožní vytvoření kopie schopnosti karty, kterou máte právě v ruce. Tím druhým je potom Schemes. V podstatě se bude jednat o karty, které na svém začátku budou slabé, ale jejich síla poroste postupem času. To znamená, že čím déle kartu držíte, tím silnější je její účinek. Nový přídavek se ponese hodně v duchu těch starých, akorát s jistou nadílkou novinek a jiného vizuálu. Rise of Shadows vám umožní vytvořit, co nejjednotnější sady karet, které budou hrozbou a vaší hlavní výhodou proti nepříteli.

Rise of Shadows bude dostupný k předobjednáni již 5. dubna. Ten, kdo nezaváhá a předobjednávku využije, se může těšit na bonus. Je jím legendární sada karet, kterou v boji proti záporákům jistě využijete. Vývojáři též chystají zahájení kampaně pro jednoho hráče, která bude plná nového obsahu.

Oznámení přídavku Rise of Shadows (7:31) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone čeká další expanze s názvem Rise of Shadows

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.