Hearthstone čeká další expanze s názvem Rise of Shadows

Těšit se můžeme už 9. dubna, kdy toto DLC vychází.

Tree of Life

Tree of Life FOTO: Blizzard Entertainment

Hra, která navazuje na tradici světa World of Warcraft, se už příští měsíc dočká dalšího rozšíření. To ponese název Rise of Shadows. O co půjde? Ujmeme se svých bojeschopných sad karet a pustíme se do bitvy proti novému nepříteli - Lize zla.

The League of EVIl s sebou přinese záporáky z minulosti. Těmi jsou například Dr. Boom a čarodějnice Hagatha. Hráči se zároveň mohou těšit až na 135 nových karet. Mimo jiné se zde objeví spoustu nových mechanismů a celkový artwork hry by se měl též změnit.

První z mechanismů bude Twistspell, který vám po seslání umožní vytvoření kopie schopnosti karty, kterou máte právě v ruce. Tím druhým je potom Schemes. V podstatě se bude jednat o karty, které na svém začátku budou slabé, ale jejich síla poroste postupem času. To znamená, že čím déle kartu držíte, tím silnější je její účinek. Nový přídavek se ponese hodně v duchu těch starých, akorát s jistou nadílkou novinek a jiného vizuálu. Rise of Shadows vám umožní vytvořit, co nejjednotnější sady karet, které budou hrozbou a vaší hlavní výhodou proti nepříteli.

Rise of Shadows bude dostupný k předobjednáni již 5. dubna. Ten, kdo nezaváhá a předobjednávku využije, se může těšit na bonus. Je jím legendární sada karet, kterou v boji proti záporákům jistě využijete. Vývojáři též chystají zahájení kampaně pro jednoho hráče, která bude plná nového obsahu.

Oznámení přídavku Rise of Shadows (7:31) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone čeká další expanze s názvem Rise of Shadows

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.