Studio, které má na svém kontě Left 4 Dead, přichází s oznámením dalšího zombie titulu

Back 4 Blood, tak zní název chystaného projektu od Turtle Rock Studia

Back 4 Blood

Back 4 Blood FOTO: Turtle Rock Studios

Akční střílečka ze světa zombie, která nastoupí na místo legendárního Left 4 Dead? Cíl dobrý, uvidíme však, jaká bude realita. Studio, které kromě Left 4 Dead stojí třeba i za tvorbou střílečky Evolve, prostě umí.

Turtle Rock hru oznamuje slovy “návrat ke kořenům a zároveň jejich inovační zpracování”. Videí či fotek jsme se však nedočkali. Budeme si tak muset počkat na nějakou z chystaných herních akcí nebo na nějakou jinou ukázku. Hráče však navnadili slovy, že “hra přinese funkce, o kterých ještě nikdo nikdy ani nemluvil”.

Momentálně se však jedná o pouhý nápad a na tomto kousku se pracuje pouze okrajově. Studio totiž najímá dostatek lidí, kteří se o tvorbu postarají. Přesto se však máme na co těšit. Od vydání prvního Left 4 Dead už totiž uteklo více než 10 let, vývojáři tak za tu dobu stihli nasbírat mnoho zkušeností, které se (doufejme) promítnou do samotné hry. Back 4 Blood totiž bude obsahovat i kampaň a půjde o styl “hráč proti hráči”. Co je dále dobré vědět, je také to, že se zde neobjeví battle royale.

Zdá se, že na oficiální vydání si ještě nějakou dobu počkáme. Hra by však měla být dostupná na PC, PlayStation 4 a Xbox ONE.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Studio, které má na svém kontě Left 4 Dead, přichází s oznámením dalšího zombie titulu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.