Star Wars Battlefront bude ukázán již za měsíc

Kdysi dávno v jedné galaxii na jedné konferenci E3, se oznámila nová hra ze světa Star Wars. A to ne ledajaká, ale přímo pokračování Battlefront série. Švédské studio DICE si společně s Electronic Arts dávali na čas s odhalováním novinek, nicméně jsme se konečně dočkali, příští měsíc uvidíme první záběry a dozvíme se nové informace.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Facebook

Vše se odehraje na akci s názvem Star Wars Celebration, která se plánuje již na duben, přesněji 16. až 19. den v měsíci. Jedná se o velký oficiální sraz všech fanoušků série Star Wars, konat se bude v kalifornském Anaheimu.

„Máme mnoho zajímavých novinek, které bychom s vámi rádi probrali a ukázali vám je,“ stojí ve zprávě přímo na centrále pro Star Wars hry od Electronic Arts.

O hře toho zatím moc nevíme, vyjde na PC a konzole PlayStation 4 respektive Xbox One. Datum vydání je pořád stanoveno na Vánoce 2015.     

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars Battlefront bude ukázán již za měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.