Star Wars Battlefront bude ukázán již za měsíc

Kdysi dávno v jedné galaxii na jedné konferenci E3, se oznámila nová hra ze světa Star Wars. A to ne ledajaká, ale přímo pokračování Battlefront série. Švédské studio DICE si společně s Electronic Arts dávali na čas s odhalováním novinek, nicméně jsme se konečně dočkali, příští měsíc uvidíme první záběry a dozvíme se nové informace.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Facebook

Vše se odehraje na akci s názvem Star Wars Celebration, která se plánuje již na duben, přesněji 16. až 19. den v měsíci. Jedná se o velký oficiální sraz všech fanoušků série Star Wars, konat se bude v kalifornském Anaheimu.

„Máme mnoho zajímavých novinek, které bychom s vámi rádi probrali a ukázali vám je,“ stojí ve zprávě přímo na centrále pro Star Wars hry od Electronic Arts.

O hře toho zatím moc nevíme, vyjde na PC a konzole PlayStation 4 respektive Xbox One. Datum vydání je pořád stanoveno na Vánoce 2015.     

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars Battlefront bude ukázán již za měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.