Získejte Grid 2 na Steam zcela zdarma

Povedenou závodní hru Grid 2 můžete získat úplně zdarma díky nové akci na stránkách Humble Bundle.

Grid 2

Grid 2 FOTO: Steam

Fanoušci závodění, máme pro vás skvělý tip na víkend. Humble Bundle zrovna rozdává necelých šest let starý Grid 2 společně se dvěma DLC balíčky - Bathurst Track Pack a Spa-Francorchamps Track Pack. Jak už sám název napovídá, jedná se o balíček nových tratí, které ještě více prodlouží váš zážitek z hraní.

Jak základní hru a dvojici přídavků získat? Je to jednoduché. Stačí kliknout na tento odkaz, který vás přenese na stránky Humblu Bundlu. Tam už jen stačí kliknout na tlačítko "Get the Game", počkat na potvrzovací email a klíče následně naházet do Steam klienta. Poté budete moct hru stáhnout a neomezeně si ji užívat.

Pokud tuto akci nechcete zmeškat, tak si raději pospěšte. V době psaní tohoto článku zbývají do ukončení necelé dva dny. A i když tento termín stihnete, s aktivací nesmíte dlouho otálet, protože platnost klíčů vyprší už za týden.

Trailer ke Grid 2 (1:09) | zdroj: YouTube

Témata: Grid 2 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Grid 2 na Steam zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.