Mistrovství světa v NHL 19 se vrací. O podíl ze 100 tisíc dolarů může soutěžit každý

NHL ve spolupráci s EA Sports pořádá další ročník mistrovství světa ve virtuálním hokeji.

NHL 19

NHL 19 FOTO: www.playstation.com

Loňský ročník moc eSportových nadšenců nezaujal, i tak si NHL výsledky pochvalovalo. Podle nich šlo o velký úspěch a už po jeho skončení mluvili o dalších plánech, v nichž figurovalo i vytvoření samostatné online ligy. Ta se nakonec konat nebude, i tak se ale model poněkud mění.

Postoupit na závěrečnou akci v Las Vegas bude nyní o poznání složitější a hlavně časově náročnější. Nejprve je nutné zaregistrovat se pod tímto odkazem do 31. března. K obdržení pozvánky do online kvalifikace pak bude nutné se v rozmezí 13. března až 7 dubna probojovat mezi nejlepší hráče svého regionu. Komu se to podaří, bude moct bojovat v kvalifikaci evropského regionu, která se odehraje 13. a 20. dubna.

Osm nejlepších následně čeká cesta do Stockholmu, kde se 18. května utkají o dvě místenky na samotné mistrovství světa, které se uskuteční 18. června za účasti dvou postupujících z USA a Kanady. Celkově se tak v Las Vegas utká šest hráčů.

Jsme zvědaví, jestli letos do dění turnaje promluví i jiní zástupci evropských zemí než Finové. Ti totiž loni naprosto opanovali jak kvalifikační turnaj ve Švédsku, tak závěrečná klání ve Městě hříchu, z nichž vzešel jako vítěz Erik "Eki" Tammenpaa.

Témata: NHL 19 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mistrovství světa v NHL 19 se vrací. O podíl ze 100 tisíc dolarů může soutěžit každý

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Talentovaný Čech předělává celou Prahu do Minecraftu. Karlův most už stojí

13.05.2019 13:26 Hry neslouží jenom k příjemnému odreagování, ale také k rozvoji lidského talentu a prezentaci…

5 nejlepších hokejových her na PC aneb nalaďte se na mistrovství světa

11.05.2019 15:07 Hokejové mistrovství světa je v plném proudu. Oba domácí celky si připsaly poměrně překvapivá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.