Mistrovství světa v NHL 19 se vrací. O podíl ze 100 tisíc dolarů může soutěžit každý

NHL ve spolupráci s EA Sports pořádá další ročník mistrovství světa ve virtuálním hokeji.

NHL 19

NHL 19 FOTO: www.playstation.com

Loňský ročník moc eSportových nadšenců nezaujal, i tak si NHL výsledky pochvalovalo. Podle nich šlo o velký úspěch a už po jeho skončení mluvili o dalších plánech, v nichž figurovalo i vytvoření samostatné online ligy. Ta se nakonec konat nebude, i tak se ale model poněkud mění.

Postoupit na závěrečnou akci v Las Vegas bude nyní o poznání složitější a hlavně časově náročnější. Nejprve je nutné zaregistrovat se pod tímto odkazem do 31. března. K obdržení pozvánky do online kvalifikace pak bude nutné se v rozmezí 13. března až 7 dubna probojovat mezi nejlepší hráče svého regionu. Komu se to podaří, bude moct bojovat v kvalifikaci evropského regionu, která se odehraje 13. a 20. dubna.

Osm nejlepších následně čeká cesta do Stockholmu, kde se 18. května utkají o dvě místenky na samotné mistrovství světa, které se uskuteční 18. června za účasti dvou postupujících z USA a Kanady. Celkově se tak v Las Vegas utká šest hráčů.

Jsme zvědaví, jestli letos do dění turnaje promluví i jiní zástupci evropských zemí než Finové. Ti totiž loni naprosto opanovali jak kvalifikační turnaj ve Švédsku, tak závěrečná klání ve Městě hříchu, z nichž vzešel jako vítěz Erik "Eki" Tammenpaa.

Témata: NHL 19 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mistrovství světa v NHL 19 se vrací. O podíl ze 100 tisíc dolarů může soutěžit každý

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.