Oznámení Borderlands 3 už tento měsíc? Vývojáři této série lákají na nadcházející herní akci

Tvrzení pochází od samotných vývojářů, kteří hráče navnazují fotkou na svém twitterovém účtu.

Borderlands 2

Borderlands 2 FOTO: Steam

O Borderlands 3 možná uslyšíme už 28. března, tedy v den, kdy se bude konat PAX East v americkém městě Boston. Jedná se o událost se zaměřením na herní průmysl, která je též známá pro svou benevolenci k novinkám ze světa indie her, ale také AAA titulů. Nebylo by tedy takovým překvapením, kdybychom se oznámení Borderlands 3 opravdu dočkali.

Tuto domněnku podporuje i to, že právě vývojáři ze studia Gearbox, kteří výše zmiňované herní série vlastní, mají na PAX East naplánovanou prezentaci. Fanouškům a návštěvníkům je zároveň slibováno něco, co předtím ještě neviděli.

“Toto je vaše jedinečná šance, jak se dostat do zákulisí studia Gearbox Software a Gearbox Publishing. Spolu s tím se můžete těšit na nejnovější informace od tvůrců Borderlands, Battleborn, Brother in Arms, a mnohem víc! Něco, co jste ještě předtím neviděli, něco exkluzivního a šokujícího. Nenechte si to ujít!” stojí v oficiálním prohlášení pořadatelů akce.

Práce na novém dílu by tedy nebyly žádným překvapením. Přece jen ohlasy hráčů na druhý díl, který vyšel před více jak šesti lety, byly vskutku pozitivní. Proč tedy v sérii, která má nemalou hráčskou podporu, nepokračovat?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Oznámení Borderlands 3 už tento měsíc? Vývojáři této série lákají na nadcházející herní akci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.