Herní divize Googlu nabírá první obrysy. Kromě traileru známe jméno její nové viceprezidentky

Bývalá zaměstnankyně Electronic Arts a Ubisoftu Jade Raymondová posiluje Google.

Google

Google FOTO: Pinterest

Vypadá to, že Google začíná brát průmysl opravdu vážně. Kromě traileru k nadcházející konferenci na GDC 2019, o kterém jsme psali už včera, nově známe i jméno nové viceprezidentky. A nejde o nikoho jiného než o Jade Raymondovou, která se může pochlubit věru zajímavým portfoliem.

V minulosti totiž pracovala pro Ubisoft. Na triku má první dva díly Assassin's Creed, od nichž se následně přesunula na pozici producentky u Splinter Cell: Blacklist a prvního dílu Watch Dogs. Její štace v EA nebyla tak úspěšná jako u francouzského konkurenta, i proto možná v říjnu loňského roku společnost opustila.

Otázkou ale zůstává, jakou divizi vlastně bude zastupovat. Vzhledem k jejím dosavadním zkušenostem by bylo logickým tahem přidělit ji na starost herní oddělení, Jade Raymond ale na ve svém příspěvku na Twitteru bližší informace nespecifikovala.

Na více informací si tak budeme muset počkat do 19. března, kdy Google pořádá svůj panel na GDC 2019. Tam by ostatně mělo dojít i k odhalení jejich plánů ohledně herního průmyslu. Očekávání jsou velká, spekulace sílí a my už se tohoto dne nemůžeme dočkat!

Teaser k nadcházející konferenci Googlu na GDC 2019 (0:37) | zdroj: YouTube

Témata: Google | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Herní divize Googlu nabírá první obrysy. Kromě traileru známe jméno její nové viceprezidentky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.