Získejte Civilization VI skoro zadarmo a balík dalších her k tomu

Humble Bundle přináší nový balíček plný zajímavých strategických her.

Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier's Civilization VI FOTO: Firaxis

Civilization VI je na trhu necelé tři roky a za tu dobu už její cena stihla klesnou opravdu nízko. Ještě nikdy ale nebyla dostupná za tak málo jako nyní. A už vůbec ne v balení s další sedmicí kousků, přídavkem a dvěma zajímavými bonusy. Pojďme si tedy postupně probrat, co za svoje peníze dostanete.

Pokud z peněženky vytáhnete zhruba 25 korun, můžete se těšit na povedenou nezávislou hru se zvířátky s názvem Niche - A genetics survival game, sci-fi strategii Ashes of the Singularity: Escalation a onlinovku Throne of Lies: The Online Game of Deceit. To je za těch pár drobných poměrně slušná nabídka.

Zhruba 200 korun českých postačí k další dvojici titulů a jednomu přídavku. Těšit se tedy můžete na vesmírný titul s ekonomickými prvky Offworld Trading Company společně s rozšiřujícím balíčkem Jupiter's Forge. Druhým do party je pak výborně hodnocený Dungeons 3. Za další příplatek v hodnotě necelých 35 korun dostanete ještě Stellaris a Plague Inc: Evolved.

A teď k tomu nejdůležitějšímu - Civilization VI. To se odemkne, pokud zaplatíte alespoň 15 dolarů, tedy zhruba 355 Kč. A to rozhodně není velká částka za sedm her, jeden přídavek, soundtrack k Niche - A genetics survival game a 10% slevě z prvního měsíce předplatného Humble Monthly.

Chcete-li výše jmenované tituly získat, klikněte na tento odkaz, jenž vás přenese na stránky Humblu Bundlu. Poté jen stačí úplně dolů, vybrat částku, kterou chcete zaplatit, poslat peníze a následně si užívat nových přírůstků do steam knihovničky.

Launch trailer k Civilization VI (2:44) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Civilization VI skoro zadarmo a balík dalších her k tomu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.