Získejte Civilization VI skoro zadarmo a balík dalších her k tomu

Humble Bundle přináší nový balíček plný zajímavých strategických her.

Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier's Civilization VI FOTO: Firaxis

Civilization VI je na trhu necelé tři roky a za tu dobu už její cena stihla klesnou opravdu nízko. Ještě nikdy ale nebyla dostupná za tak málo jako nyní. A už vůbec ne v balení s další sedmicí kousků, přídavkem a dvěma zajímavými bonusy. Pojďme si tedy postupně probrat, co za svoje peníze dostanete.

Pokud z peněženky vytáhnete zhruba 25 korun, můžete se těšit na povedenou nezávislou hru se zvířátky s názvem Niche - A genetics survival game, sci-fi strategii Ashes of the Singularity: Escalation a onlinovku Throne of Lies: The Online Game of Deceit. To je za těch pár drobných poměrně slušná nabídka.

Zhruba 200 korun českých postačí k další dvojici titulů a jednomu přídavku. Těšit se tedy můžete na vesmírný titul s ekonomickými prvky Offworld Trading Company společně s rozšiřujícím balíčkem Jupiter's Forge. Druhým do party je pak výborně hodnocený Dungeons 3. Za další příplatek v hodnotě necelých 35 korun dostanete ještě Stellaris a Plague Inc: Evolved.

A teď k tomu nejdůležitějšímu - Civilization VI. To se odemkne, pokud zaplatíte alespoň 15 dolarů, tedy zhruba 355 Kč. A to rozhodně není velká částka za sedm her, jeden přídavek, soundtrack k Niche - A genetics survival game a 10% slevě z prvního měsíce předplatného Humble Monthly.

Chcete-li výše jmenované tituly získat, klikněte na tento odkaz, jenž vás přenese na stránky Humblu Bundlu. Poté jen stačí úplně dolů, vybrat částku, kterou chcete zaplatit, poslat peníze a následně si užívat nových přírůstků do steam knihovničky.

Launch trailer k Civilization VI (2:44) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Civilization VI skoro zadarmo a balík dalších her k tomu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.