Videa

Oznamovací trailer k MotoGP 19 (1:22) | video: YouTube

Netradiční trailer oznamuje MotoGP 19. Na jaké změny se můžeme těšit?

12.03.2019 000 22:22 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Hry, které vycházejí pravidelně každý rok, trpí jedním velkým neduhem - nedostatkem inovací. Drtivá většina tak rok co rok přináší jen aktualizované soupisky, případně několik nových modů a chtějí za to plnou cenu. Bude tomu tak i v případě MotoGP 19?

To v tuto chvíli nemůžeme jednoznačně potvrdit ani vyvrátit. Pokud ale budeme věřit traileru, řada změn určitě nastane. Tou největší by podle videa měla být chytřejší umělá inteligence založená na strojovém učení. To soupeři ovládanému počítačem umožní být lepší než kdy jindy. Nám tak údajně nezbyde nic jiného, než si to rozdat s kamarádem (kamarádkou).

Tak horké to podle nás určitě nebude, i přesto jsme zvědaví, jaký pokrok UI v porovnání s posledním dílem předvede. Pokud ale o nic výraznějšího nepůjde, můžeme se vždycky uchýlit k multiplayeru, který nově nabídne stabilní dedikované servery. To znamená, že záseky a delší prodleva už bude minulostí.

Dalším zajímavým prvkem budou i historické výzvy. V nich se budeme moct vžít do některého z legendárních jezdců a znovu si prožít nejzásadnější momenty jejich kariéry.

Zatím to zní dobře, ale z obrázků jsme zatím na rozpacích. Naše obavy ale může MotoGP 19 vyvrátit už 6. června, kdy vychází na PC (exkluzivně na Steamu), PS4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Netradiční trailer oznamuje MotoGP 19. Na jaké změny se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.