Far Cry New Dawn necelý měsíc po vydání pořídíte za polovinu původní ceny

Uplay spustil další výprodej, během kterého se dají nakoupit skvělé kousky za zajímavé ceny.

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn FOTO: Steam

Jarní období je před námi. To znamená spoustu vykvetlých květin, stromů a dalších rostlin, údolí zalitá sluncem a příjemné počasí vystřídané deštěm. Hráče ale okolní svět zajímat nemusí, proto si v Ubisoftu jakožto oslavu začátku nového ročního období připravili řadu zajímavých slev.

Začneme tou nepřekvapivější. Far Cry New Dawn, titul, který vyšel před necelým měsícem, už můžete pořídit za polovinu ceny. Z původních 45 eur, což je v přepočtu zhruba 1200 korun, tak nyní tento kousek získáte za šest stovek. A to už je příjemná cenovka. Tedy alespoň pro ty, kteří neměli tu čest s pátým dílem.

A nebyl by to Ubisoft, aby v akci nenabízel i svoji nejpopulárnější sérii Assassin's Creed. Všechny díly jsou tak nyní k mání s citelnou slevou. Ten nejnovější s přídomkem Odyssey stojí polovičku (cca. 780 korun), Origins ve zlaté edici pak o 70 % méně (cca. 700 korun). Bronzový balíček s druhým dílem, Brotherhoodem a Revelations je dostupný v přepočtu za 980 korun.

Ochuzeni nebudou ani příznivci jiných žánrů. Za méně peněz lze totiž pořídit Tom Clancy's Rainbow Six Siege, The Crew 2 či Trials Rising. Ušetřit a parádně se pobavit se tedy mohou všichni, bez ohledu na věk a žánrové preference.

Abyste si mohli zahrát, musíte si stáhnout bezplatného klienta Uplay. Poté se stačí zaregistrovat, pořídit si některou z her a bez omezení hrát. 

Video lákající na jarní slevy na Uplayi (0:40) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Far Cry New Dawn necelý měsíc po vydání pořídíte za polovinu původní ceny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.