DISKUZE K ČLÁNKU Očekávání sílí. Jak bude vypadat budoucnost hraní v podání Googlu?

Už dávno neplatí, že nejvýdělečnějším zábavním průmyslem je ten filmový. Hry jsou mnohonásobně rentabilnější a i přes velké procento nelegálně stažených kopií stále dokážou svým tvůrcům vydělat dostatek peněz na další fungování a rozvoj. Toho si všiml i Google a rozhodl se, že nebude otálet a přispěje i svou vlastní troškou.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.